Eagle Rock zaskakuje kolejnym filmem....

źródło: rarerecords.com.au

Za 6 dni mamy premierę oficjalnego wydawnictwa Stonesów - Voodoo Lounge Uncut i tym należy się teraz cieszyć, ale... Eagle Rock daje nam kolejny powód do jeszcze większej radości!

Kilka dni temu na stronie spio-fsk.de (wspominałem o niej w newsie na temat VL: Uncut) pojawił się kolejny "zatwierdzony" produkt, który za kilka miesięcy trafi do sklepów! Stonesi razem z Eagle Rock planują na przyszły rok wydanie filmu, który został zatytułowany Voodoo Lounge In Japan. Nazwa wskazuje nam na to, że będzie to koncert z Japońskiej odnogi trasy Voodoo Lounge, która odbyła się między 6 a 23 marca 1995 roku (dali wtedy 7 występów w Tokio i 2 w Fukuoka). Najprawdopodobniej dane będzie nam oglądać dobrze znany fanom show z 12 marca, który był transmitowany w Japońskiej telewizji, a później został wydany na VHS i Laser Disc, także tylko w Japonii (później kopia tego filmu obiegła cały świat, nawet w Polsce można było zakupić ten koncert w Media Markt i Empiku). Wersja tego filmu jest uznawana za "pół-bootleg".

Dużym plusem będzie jakość obrazu i dźwięku, która zawsze przy takich wydaniach jest na bardzo wysokim poziomie. Na razie wiadomo, że materiał będzie trwać 129:32 minut. Więcej informacji wkrótce.

źrodło: spio-fsk.de; iorr.org
źródło: spio-fsk.de; iorr.org
źródło: spio-fsk.de/iorr.org/BlackAndBlueBlog

Komentarze